IZZ was aanwezig op het ACN-forum voor verpleegkundestudenten in Charleroi

Gepubliceerd op dinsdag 17 februari 2026

Op woensdag 11 februari 2026 nam het ICANES-team van de Iris Ziekenhuizen Zuid deel aan het Forum voor verpleegkundestudenten, georganiseerd door de ACN, dat plaatsvond in het CEME in Charleroi.

Dit evenement, gericht op studenten in hun laatste opleidingsjaar, vormt een belangrijk moment om toekomstige professionals in de verpleegkundige sector te ontmoeten. Met onze aanwezigheid wilden we onze instelling in de kijker zetten, onze diensten en carrièremogelijkheden voorstellen en in gesprek gaan met het talent van morgen.

Gedurende de hele dag konden de teamleden in dialoog gaan met gemotiveerde studenten, hun vragen beantwoorden en hun praktijkervaring delen.

Een grote dank aan alle medewerkers die zich hebben ingezet om ICANES te vertegenwoordigen tijdens deze editie 2026, en aan de studenten voor de waardevolle gesprekken. We hopen binnenkort enkelen van hen bij ons te mogen verwelkomen!

Afbeelding
h
Afbeelding
h
Afbeelding
j