Comité van het AZD-Plan

/officity:libitem/110/Dr.-B.-Denef-320x200.JPG

Dr B. Denef
Voorzitter
Hoofdgeneesheer
bdenef@his-izz.be

/officity:libitem/85/DE-CLERCQ-Danny-1266-320x200.jpg

D. De Clercq
Directeur Verpleegkundig Departement
ddeclercq@his-izz.be

/officity:libitem/230/CHOCHRAD-Didier--18590148-320x200.JPG Dr D. Chochrad
Medisch coördinator van het AZD-plan
dchochrad@his-izz.be
/officity:libitem/427/LEFEVRE-Jean-Marc-6209-320x200.JPG
J.M. Lefevre
Verpleegkundig coördinator van het A.Z.D.-plan
Coördinator A.Z.D.-plan op de Campus Etterbeek-Elsene
Jlefevre@his-izz.be

 

N. Vanbossuyt
Coördinator A.Z.D.-plan op de Campus Joseph Bracops
nvanbossuyt@his-izz.be
/officity:libitem/428/FORTUNATO-Catherine--9383-320x200.jpg
C. Fortunato
Coördinator A.Z.D.-plan op de Campus Molière Longchamp
cfortunato@his-izz.be
/officity:libitem/322/Brocken--Daniel-9032-320x200.JPG
D. Brocken
Coördinator A.Z.D.-plan op de Campus Baron Lambert
Preventieadviseur belast met de leiding
dbrocken@his-izz.be
/officity:libitem/3143/WUILLE-Ariane---intranet--320x200.jpg A. Wuille
Directrice Logistiek en Hotelwezen
awuille@his-izz.be